fbpx

Zawory kulowe zgrzewane PP-R

ZAWÓR PP-R

Symbol
[Nr. Kat.]
Wymiar
[mm]
Paczka
[szt]
ZK01616
ZK0202010
ZK0252510
ZK032325
ZK040404
ZK05050
ZK06363
ZK07575
ZK09090

Zawory zgrzewane PP-R, stanowiące istotną składową portfolio produktowego firmy PLASTBOR, są konstruowane z uwzględnieniem najwyższych wymogów wytrzymałościowych i eksploatacyjnych. Oferowane w asortymencie średnic od FI 16 do FI 90, umożliwiają projektowanie i realizację zaawansowanych systemów dystrybucji cieczy w zakresie zastosowań grzewczych, sanitarnych oraz przemysłowych, zapewniając optymalizację konfiguracji instalacji.

Produkowane w zgodności z normatywami jakościowymi, przede wszystkim z normą PN-EN ISO 15874-3, zawory te wykazują wyższość w zakresie odporności chemicznej, korozji, a także tolerancji na parametry pracy takie jak wysokie ciśnienie i temperatura. Te cechy gwarantują niezawodność operacyjną i bezpieczeństwo w systemach instalacyjnych, gdzie są zastosowane. Implementacja procesów produkcyjnych opartych na najnowszych technologiach zapewnia trwałość mechaniczną oraz hermetyczność połączeń.

Zachęcamy podmioty gospodarcze, takie jak dystrybutorzy, hurtownie i sprzedawcy detaliczni, do inicjowania współpracy z PLASTBOR, zapewniając korzystne warunki współpracy, szybkość realizacji zamówień oraz wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. W PLASTBOR, angażujemy się w ciągły rozwój i innowacje naszej oferty produktowej, aby dostarczać rozwiązania spełniające specyficzne wymagania techniczne i operacyjne, odzwierciedlając nasze zobowiązanie do oferowania produktów, które zapewniają maksymalną efektywność i niezawodność w różnorodnych zastosowaniach instalacyjnych. Nasze zawory zgrzewane PPR są świadectwem dedykacji w dostarczaniu zaawansowanych, trwałych rozwiązań technicznych.